skip to content
 
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Kviečiame registruotis į Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir „AgriFood Lithuania DIH“ balandžio 16 d. 10 val. organizuojamą nuotolinį renginį „Žiedinės ekonomikos poveikis ir žemės ūkio ir maisto sektoriui“.
Karolio Didžiojo jaunimo premija kasmet apdovanojami Europos Sąjungoje jaunimo vykdomi projektai, kuriais ugdomas tarpusavio supratimas Europos ir tarptautiniu mastu, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą ir rodomas pavyzdys Europoje gyvenančiam jaunimui, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė. Šių metų Lietuvos nacionaliniu laimėtoju tapo Austėjos Andrunavičiūtės pateiktas projektas „Developing a More European Oriented and International Education System in Lithuania“. Šis projektas toliau varžysis su kitų šalių laimėtojais, o jo atstovė (atstovas) dalyvaus apdovanojimo ceremonijoje Aachene spalio mėnesį.
Kovo 8 d. Tarptautinės moterų dienos proga EP biuras Lietuvoje surengė nuotolinį protmūšį projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ dalyviams. Protmūšyje dalyvavo 70 komandų iš 50 gimnazijų ir profesinio rengimo mokyklų. Kas pasirodė geriausiai?
Biuro renginiai ir naujienos
 .
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Trečiadienį Europos Parlamente (EP) trijų ES institucijų vadovų iškilmingai pasirašyta deklaracija leis pradėti Konferenciją dėl Europos ateities.
J. Borrell vizitas į Maskvą buvo klaida, teigė daugelis europarlamentarų antradienį surengtame plenariniame posėdyje. Kartu jie ragino ES griežčiau reaguoti į agresyvią Rusijos politiką.
EP plenarinė sesija STR.
Vasario 8-12 d. vyks Europos Parlamento plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Visos naujienos