skip to content
 
 
 
02/09/2020

Kokia yra Europos Sąjungos padėtis?

Filmo Kariaujanti moteris treileris Filmo Filmo Styx anonsas EP rezoliucijos dėl Baltijos šalių nepriklausomybės siekio 35-mečio minėjimas

Pranešimas apie ES padėtį (#SOTEU)- tai metinis EK pirmininkės pranešimas Europos Parlamente, kuriame apžvelgiami pagrindiniai ES iššūkiai, nubrėžiamos gairės ateičiai, aptariami prioritetai. Prisijunkite prie SOTEU diskusijos, stebėkite gyvai ir išgirskite, ką apie SOTEU išsakytas idėjas mano EP nariai, ir sužinokite kas laukia Europos Sąjungos ateityje.

2020 m. diskusijos dėl Europos Sąjungos padėties (SOTEU) vyksta tvyrant nežinomybei. Koronaviruso pandemijai ir toliau smelkiantis į visus visuomenės gyvenimo aspektus Europa susiduria su vienais sunkiausių metų per savo istoriją.

Dėl COVID-19 nustatytų apribojimų Europos ir pasaulio ekonomika dabar išgyvena nuolatinių pokyčių ir didelių poslinkių metą.

Diskusijos dėl Europos Sąjungos padėties – ypatinga proga parodyti Europos Komisijos atskaitomybę demokratiškai išrinktiems ES atstovams. Šių diskusijų dėmesio centre – svarbūs klausimai, kaip antai ekonomikos atsigavimas, klimato kaita, jaunimo nedarbas ir migracijos srautai. Šis kasmetinis renginys turi didelę reikšmę skatinant Sąjungos skaidrumą ir demokratiškumą. Tai proga Europos Sąjungą priartinti prie piliečių ir atkreipti dėmesį į pagrindines užduotis bei iššūkius. Piliečių teisės ir demokratinis procesas yra šių unikalių plenarinių diskusijų centre.

Prieš šias diskusijas, rugsėjo 15 d., pagrindiniai dalyviai aptars Europos Sąjungos prioritetus ir atsakys į jūsų klausimus bei idėjas.

SOTEU – tai galimybė sužinoti apie ES ateitį ir jūsų išrinktus Europos Parlamento (EP) narius. Apsilankykite www.soteu.eu – čia rasite programą, dalyvaukite vietos renginiuose, susisiekite su savo EP nariais ir stebėkite tiesiogiai transliuojamas diskusijas.