skip to content
 
 
 

Žiedinės ekonomikos poveikis žemės ūkio ir maisto sektoriui

Kviečiame registruotis į Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir „AgriFood Lithuania DIH“ balandžio 16 d. 10 val. organizuojamą nuotolinį renginį „Žiedinės ekonomikos poveikis ir žemės ūkio ir maisto sektoriui“.

Renginyje dalyvaus ir diskutuos europarlamentaras Bronis Ropė, Lietuvos aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Žemės ūkio ministerijos vyriausioji patarėja Dalia Miniataitė, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto verslumo ir inovacijų projektų vadovė bei Lietuvos biotechnologijų asociacijos viceprezidentė Virginija Kargytė bei Lietuvos avių augintojų asociacijos vadovas ir Anykščių rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Žilvinas Augustinavičius.

Renginį moderuos portalo delfi.lt Agro rubrikos redaktorius Arūnas Milašius.

Tai yra trečioji pokalbių ciklo dalis. Diskusijose siekiama pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto gamintojų bendruomenei ES priemones bei išsikeltus Žaliojo kurso, skaitmeninimo ir perėjimo prie žiedinės ekonomikos tikslus, taip pat išnagrinėti galimą šių procesų poveikį Lietuvos žemės ūkio ir maisto sektoriams.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija svetainėje https://www.digitalfarm.lt/cycle-3/index.html Čia galima rasti ir ankstesnius pokalbių ciklo įrašus apie skaitmenizaciją žemės ūkyje bei pramonės 4.0. poveikį šiam sektoriui.