skip to content
 
 
 

2018 m. naujienos

Tajanis ir LUX kino plakatai.
Sausio 11-13 d. europietiško kino mylėtojus vėl kviesime į LUX kino dienų seansus, kurių metu galėsite pamatyti 3 filmus, kurie 2018 m. varžėsi dėl Europos Parlamento įsteigto LUX kino apdovanojimo.
jūsų uosto kranai.
Gruodžio 7 d. Klaipėdoje organizuojame diskusiją „Oro ir akustikos tarša: europinis reguliavimas bei miestų švaros sprendimai“, kurioje diskutuosime apie taršos reglamentavimą europiniu lygmeniu, galimus vietos problemų sprendimus bei skirtingų interesų suderinimą.
Euroscola finalo laimėtojai.
Šiais mokslo metais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose surengėme 10 Euroscola finalų, kurių laimėtojai turės galimybę apsilankyti Strasbūre ir kartu su jaunimu iš kitų ES šalių dalyvauti Euroscola renginiuose Europos Parlamente.
.
Nuo kovo mėnesio mūsų biure laukiame dviejų naujų stažuotojų, norinčių pamatyti kaip atrodo Europos Parlamento komunikacija ir darbas su žiniasklaida iš arti. Teikti paraiškas galite jau dabar iki lapkričio 30 d.
Darbo grupes susitikimas.
Š. m. spalio 19 d. Vilniuje vyks Lenkijos ir Lietuvos jaunimo forumas “Lietuvos ir Lenkijos jaunimas - apie Europos Sąjungos ateitį”, kurį organizuoja Europos Parlamento biurai Lenkijoje ir Lietuvoje.
Jau trečius metus vykstantis projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ sulaukė dar didesnio dėmesio šiais mokslo metais. Jame dalyvauti užsiregistravo 96 gimnazijos ir profesinio ugdymo mokyklos.
Europos piliečio apdovanojimo medalis.
Rugsėjo 28 d. Vilniuje buvo iškilmingai įteiktas Europos piliečio apdovanojimas. Šiemet Lietuvoje jį pelnė Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija.
Parodos "Jie gina mūsų laisves" nuotrauka.
Sacharovo premijai už minties laisvę, kurią kasmet Europos Parlamentas teikia disidentams ir žmogaus teisių gynėjams, šiemet sukanka 30 metų. Šiam jubiliejui paminėti kviečiame visus į fotografijų parodą, diskusiją su Rusijos žmogaus teisių aktyvistais ir į kiną.
Euroscola laimėtojai.
Paskelbta registracija į šių mokslo metų Euroscola konkursą. Iki rugsėjo 30 d. visos Lietuvos gimnazijos kviečiamos registruotis konkursui, kurio laimėtojai bus pakviesti į Strasbūrą šiais mokslo metais.
Rugsėjo 7–8 d. Birštone dalyvausime diskusijų festivalyje „Būtent!“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Užsienio reikalų ministerija. Maloniai kviečiame į mūsų pristatomas diskusijas, protų mūšį ir filmų peržiūras.