skip to content

 
 
 

Apsilankykite Europos Parlamente!

 

Europos informacijos centras

Geltonos kėdės informacijos centreEuropos informacijos centro patalpos Vilniuje
Geltonos kėdės informacijos centre

Europos namų informacijos centras - biblioteka, kurioje rasite daug knygų, tyrimų, brošiūrų apie Europos Sąjungą ir skirtingas jos politikos sritis, paskaitysite laikraščius ir žurnalus ir galėsite dalyvauti renginiuose.

Plačiau apie Europos informacijos centrą

Europos Parlamentas Strasbūre

Strasbūras yra oficiali Europos Parlamento buveinė. Čia kiekvieną mėnesį renkasi europarlamentarai ir keturias dienas diskutuoja bei balsuoja plenariniuose posėdžiuose. Kviečiame lankytojus sužinoti daugiau maždaug valandos trukmės informatyvioje paskaitoje.

Plačiau apie apsilankymą EP Strasbūre
 

Paskaitos ES temomis

Jaunimo grupė informacijos centreRenginys vienoje iš Europos informacijos centro salių
Jaunimo grupė informacijos centre

Norite atvykti su klase ar keliomis klasėms į Europos pamoką? Įdomu būtų išgirsti apie ES aplinkosaugą, galimybes jaunimui ar kitus klausimus? Kreipkitės ir ateikite!

Apie paskaitas ir užsiėmimus EIC Vilniuje

Europos Parlamentas Briuselyje

Briuselis — Europos Sąjungos širdis. Čia įsikūrusi ES Taryba, Komisija, antroji Parlamento darbo vieta bei daug kitų ES institucijų ir įstaigų. Praleiskite bent pusvalandį ES kvartale ir pajausite atmosferą, kuria jis alsuoja, — kostiumai, juodi automobiliai, kava išsinešti ir TV naujienų laidose matyti veidai. Visa tai čia!

Plačiau apie apsilankymą EP Briuselyje
 

Renginiai Lietuvoje

Kviečiame dalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose, paskaitose, šventėse ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose. Apie vyksiančius renginius sužinoste mūsų naujienų skiltyje ir Facebook paskyroje. Sekite žinias!

Biuro naujienos