skip to content
 
 
 
22/09/2021

EP Pirmininko pavaduotojos Robertos Metsolos ir LR Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės diskusija su visuomene apie Europos Sąjungos ateitį

Š. m. rugsėjo 24 d. 11.30–13.00 val. „Europos namuose“, Vilniuje (Gedimino pr. 16) vyks Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto organizuojama diskusija apie Europos Sąjungos ateitį su Europos Parlamento Pirmininko pavaduotoja Roberta Metsola ir Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininke Radvile Morkūnaite-Mikulėniene.
 

Roberta Metsola, MEP
Roberta Metsola, MEP

Konferencija dėl Europos Sąjungos ateities įgauna pagreitį. Tai yra unikali galimybė Europos piliečiams aptarti Europai kylančius iššūkius ir jos prioritetus. Šį kartą diskutuosime šiomis mums visiems aktualiomis temomis:

  • Europos saugumo politika ir su ja susiję migracijos politikos klausimai;
  • jaunimo ateitis Europoje;
  • Europos ekonomikos atsigavimas ir Europos žaliasis kursas.

Diskusijoje dalyvaus Lietuvos jaunimo organizacijų atstovai, akademikai, ekspertai, verslo interesų ir kitų interesų grupių atstovai, kolegos iš valstybės institucijų. Esame tikri, kad renginio metu pasidalysime nuomonėmis ir apžvelgsime tuos pačius klausimus iš skirtingų pozicijų.

Gerą atmosferą ir profesionalią diskusijos eigą užtikrins renginio vedėjas, politologas prof. dr. Mindaugas Jurkynas.

Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl renginyje galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Maloniai prašome užsiregistruoti spustelėjus šią nuorodą: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/diskusija

Visų renginio dalyvių prašome su savimi turėti galiojantį Galimybių pasą. Renginio metu prašome dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Europos Parlamento biuro Lietuvoje „Facebook“ paskyroje ir Lietuvos Respublikos Seimo Youtube paskyroje „Atviras Seimas“.   Renginio dalyviai gali būti filmuojami ir fotografuojami. Jūsų dalyvavimas renginyje reiškia, kad duodate tiesioginį sutikimą ir teisę Europos Parlamentui Jus filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą Europos Parlamento nuožiūra.

Laukiame susitikimo su Jumis!