skip to content
 

Šių metų naujienos

2023 m. LUX publikos apdovanojimo filmai
Nemokamai pažiūrėti naujus, įspūdingus Europos filmus ir nuspręsti, kuris iš jų geriausias – šią galimybę dovanoja Europos Parlamento biuras Lietuvoje ir Europos kino akademija. Gegužės 25 dieną trijuose Lietuvos miestuose bus galima pamatyti penkis ryškiausius praėjusių metų kino kūrinius, kurie varžosi dėl visos Europos kino simpatijų prizo – LUX publikos apdovanojimo.
Apdovanojimų ceremonija
Belgijos programėlė pabėgėliams, Lietuvos mobili Klimato muziejaus paroda ir Nyderlandų platforma jauniems žurnalistams paskelbti šių metų Europos Karolio Didžiojo premijos laimėtojais.
Europos Parlamento nuotr.
Europos Parlamentas (EP) paskelbė atvirą konkursą dėl bendrosios paslaugų sutarties (framework contract), pagal kurią EP Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas galėtų užsakyti mokslinius tyrimus, seminarų organizavimą ir paramą renginiams su išorės ekspertais.
Europos Parlamento nuotr.
Europos Parlamento (EP) Komunikacijos generalinis direktoratas paskelbė kvietimą teikti pasiūlymus nevyriausybinėms organizacijoms. Jos turi galimybę pretenduoti į dotacijas projektams, kuriais būtų skatinamas geresnis visuomenės supratimas apie Europos Parlamento vaidmenį mūsų gyvenime ir apie EP vaidmenį demokratijos procese. Šiuo kvietimu taip pat siekiama didinti pilietinį aktyvumą ir paskatinti rinkėjus balsuoti Europos Parlamento rinkimuose 2024 m.
Prezidento Gitano Nausėdos kalba Europos Parlamente
Kalboje Europos Parlamente (EP) Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda paragino ES toliau remti Ukrainos kovą už laisvę ir išlaikyti atviras duris Moldovai ir Sakartvelui.
.
Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje Strasbūre kovo 14 d. savo požiūrį apie dabartinę Europos padėtį ir ateities perspektyvas pristatys Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.
.
Europos Parlamentas paskelbė kvietimą dalyvauti konkurse, kuriuo siekiama atrinkti organizacijas įgyvendinti pirmąją Jaunųjų Europos žurnalistų programos dalį.
Kviečiame žiniasklaidos atstovus teikti paraiškas Europos Parlamento (EP) dotacijoms gauti. Dotacijų tikslas – padėti nešališkai atspindėti artėjančius Europos Parlamento rinkimus ir  Parlamento politinę bei teisėkūros veiklą.
Europos Parlamentas
Europos Parlamentas skelbia konkursą komunikacijos ir renginių organizavimo paslaugoms įsigyti.
Turi vos minutę, kad įvertintum ir iškart atsakytum – trys dalykai, kuriuos išmokai per metus? Ar tai buvo svarbu ir sudėtinga, o gal tiesiog elementaru, bet labai praktiška? Žinios didžiausią vertę įgyja tada, kai yra nuolat taikomos ir praturtina mūsų įgūdžius. Todėl Europos Parlamento biuras Lietuvoje kviečia praplėsti akiratį ir dalyvauti šešių mokymų cikle, kuris suteiks patirtiES ir žinių, iškart pritaikomų praktiškai.