skip to content
 
 
 

Šių metų naujienos

Informacija apie EP biuro Lietuvoje renginius, projektus ir įvykius.
Kviečiame registruotis į „AgriFood Lithuania DIH“ ir Europos Parlamento biuro Lietuvoje organizuojamą nuotolinį renginį „Skaitmenizacija – galimybė žemės ūkio ir maisto sektoriui“.
Europos Parlamentas nuolat skiria dėmesį kultūrą puoselėjančioms iniciatyvoms. Viena tokių – LUX kino apdovanojimas. Šią ir kitą savaitę, neišeidami iš namų, galėsite nemokamai žiūrėti net du šiam apdovanojimui anksčiau nominuotus filmus.
.
Registracijų gausa į nuotolinį „Agro-maisto forumą 2020“, kuris vyks lapkričio 26–27 dienomis, nustebino pačius renginio iniciatorius – skaitmeninių inovacijų centrą „AgriFood Lithuania“ ir Europos Parlamento biurą Lietuvoje. Organizatoriai primena, kad dalyvavimas forume yra nemokamas, tačiau dėl riboto galinčių prisijungti žmonių kiekio būtina išankstinė registracija.
Ridikas rankoje.
Žemės ūkis artėja prie esminių permainų: ES Žaliasis kursas, bendrosios žemės ūkio politikos reforma, skaitmeninimas bei atsakas į COVID-19 pandemijos krizę iš pagrindų pakeis suvokimą apie žemės ūkio ir maisto pramonės našumą, tvarumą ir technologijas. Svarbiausios sektoriaus tendencijos bus išsamiai aptartos tarptautiniame „Agro-maisto forume 2020“, kuris lapkričio 26–27 d. vyks nuotoliniu būdu. Renginys skirtas verslui, sprendimų priėmėjams, ūkininkams bei visiems, besidomintiems šios srities perspektyvomis. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, tačiau dėl riboto galinčių prisijungti žmonių kiekio būtina išankstinė registracija.
Nuotrauka iš MEPA seminaro Klaipėdoje.
Šiais metais prie projekto „Europos Parlamento mokyklos – ambasadorės“ (MEPA) prisijungė 118 gimnazijų ir profesinių mokyklų. Didžioji jų dauguma – projekto senbuviai, vykdę MEPA projekto veiklas daugiau nei vienerius metus.
Europos Parlamento biuras Lietuvoje jau penktus metus tęs programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą Lietuvoje ir kviečia Lietuvos gimnazijas ir profesines mokyklas prisijungti prie MEPA programos Lietuvoje 2020-2021 mokslo metais.
2018 m. naujienos