Demetris PAPADAKIS Demetris PAPADAKIS
Demetris PAPADAKIS

Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент

Член

Кипър - Movement for Social Democracy EDEK (Кипър)

Роден : , Ammochostos

Биография Demetris PAPADAKIS

Оригинална версия : EL


Биография   (Данни, публикувани изключително на отговорност на члена на ЕП)

Актуализиране: 26/02/2015

Образование (документи за завършено образование и дипломи)

  • 01/10/1986-30/06/1993 : Университет, икономика: Атински икономически университет (АСОЕЕ)

Професионална кариера

  • 01/10/2011-25/05/2014 : Секретар на Централния комитет на Движението на социалдемократите (ЕДЕК) (други)
  • 01/05/2005-30/09/2011 : Говорител на Движението на социалдемократите (ЕДЕК) (други)
  • 01/09/1993-30/04/2005 : Сектор на външната реклама на цифровия печат (самостоятелно заето лице)

Професионална кариера

Заемани длъжности в политическа партия или в национален профсъюз

  • 01/09/1988-30/06/1990 : Секретар на Съюза на кипърските студенти в Атина
  • 01/09/1989-30/06/1990 : Председател на партийната организация на ЕДЕК в Атина
  • 01/09/1994-30/06/2000 : Член на Централния комитет на ЕДЕК
  • 01/06/2000-30/08/2002 : Председател на младежката организация на Движението на социалдемократите (ЕДЕК)
  • 01/09/2006-... : Секретар на Политическото бюро на Движението на социалдемократите (ЕДЕК)

Заемани длъжности в национално правителство

  • 01/09/1999-30/06/2002 : Член на Управителния съвет на Кипърския младежки съвет

Заемани длъжности в международна организация на политически партии или профсъюзи

  • 01/09/2000-30/06/2002 : Представител на младежката организация на Движението на социалдемократите (ЕДЕК) в Политическото бюро на младежката организация на Партията на европейските социалисти

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg