José APOLINÁRIO José APOLINÁRIO
José APOLINÁRIO
Португалия

Роден : , Pechão-Olhão

3-ти парламентарен мандат José APOLINÁRIO

Политически групи

  • 25-01-1993 / 20-04-1993 : Група на социалистите - Член
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии

  • 25-01-1993 / 18-07-1994 : Partido Socialista (Португалия)

членове

  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и развитие на селските райони
  • 24-05-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея

Заместник

  • 14-04-1993 / 01-12-1993 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 14-04-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 24-05-1993 / 08-02-1994 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 01-12-1993 / 08-02-1994 : Комисия по регионална политика, регионално планиране и връзки с регионални и местни власти
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка