Manon AUBRY Manon AUBRY
Manon AUBRY

Група на левицата в Европейския парламент - GUE/NGL

Съпредседател

Франция - La France Insoumise (Франция)

Роден : , Frejus

9-ти парламентарен мандат Manon AUBRY

Политически групи

  • 02-07-2019 / 17-07-2019 : Група на Европейската обединена левица - Северна зелена левица - Член
  • 18-07-2019 / 17-12-2020 : Група на Европейската обединена левица - Северна зелена левица - Съпредседател
  • 18-12-2020 ... : Група на левицата в Европейския парламент - GUE/NGL - Съпредседател

Национални партии

  • 02-07-2019 ... : La France Insoumise (Франция)

членове

  • 02-07-2019 ... : Председателски съвет
  • 02-07-2019 ... : Комисия по правни въпроси
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Парламентарния комитет Карифорум - ЕС
  • 14-09-2020 ... : Подкомисия по данъчните въпроси

Заместник

  • 02-07-2019 ... : Комисия по развитие
  • 02-07-2019 ... : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg