Tudor CIUHODARU Tudor CIUHODARU
Tudor CIUHODARU

Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент

Член

Румъния - Partidul Social Democrat (Румъния)

Роден : , Bacau

9-ти парламентарен мандат Tudor CIUHODARU

Политически групи

  • 02-07-2019 ... : Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент - Член

Национални партии

  • 02-07-2019 ... : Partidul Social Democrat (Румъния)

Заместник-председател

  • 26-09-2019 ... : Делегация за връзки с Индия

членове

  • 02-07-2019 / 15-09-2019 : Делегация в Парламентарния комитет по стабилизиране и асоцииране ЕС – Албания
  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
  • 18-09-2019 / 25-09-2019 : Делегация за връзки с Индия
  • 10-02-2020 ... : Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните

Заместник

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните
  • 10-02-2020 ... : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg