Please fill this field
Didier H.M.F. ANGER Didier H.M.F. ANGER
Didier H.M.F. ANGER
Francie

Datum narození : , Lengronne

3. volební období Didier H.M.F. ANGER

Politické skupiny

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Místopředseda

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Výbor pro energii, výzkum a technologii

Poslanci

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Delegace pro vztahy se Švédskem, Finskem, Islandem a Severskou radou

Náhradník

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování