Please fill this field
Marie-Christine AULAS Marie-Christine AULAS
Marie-Christine AULAS
Francie

Datum narození : , Oran (Algérie)

3. volební období Marie-Christine AULAS

Politické skupiny

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Místopředsedkyně

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Poslanci

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS

Náhradnice

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pro politické záležitosti