Please fill this field
Fabio Massimo CASTALDO Fabio Massimo CASTALDO
Fabio Massimo CASTALDO

Nezařazení poslanci

Itálie - Movimento 5 Stelle (Itálie)

Datum narození : ,

9. volební období Fabio Massimo CASTALDO

Politické skupiny

  • 02-07-2019 ... : Nezařazení poslanci

Národní strany

  • 02-07-2019 ... : Movimento 5 Stelle (Itálie)

Místopředseda

  • 02-07-2019 ... : Evropský parlament

Poslanci

  • 02-07-2019 ... : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 02-07-2019 ... : Výbor pro zahraniční věci
  • 02-07-2019 ... : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 02-07-2019 ... : Podvýbor pro bezpečnost a obranu
  • 02-07-2019 ... : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií, včetně Smíšených parlamentních výborů EU-Maroko, EU-Tunisko a EU-Alžírsko
  • 13-11-2019 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika

Náhradník

  • 02-07-2019 ... : Hospodářský a měnový výbor
  • 02-07-2019 ... : Delegace v Parlamentním výboru pro partnerství EU-Arménie, ve Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Ázerbájdžán a v Parlamentním výboru pro přidružení EU-Gruzie
  • 02-07-2019 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří
  • 02-07-2019 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest
  • 06-11-2019 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Chile
  • 14-09-2020 ... : Podvýbor pro daňové záležitosti

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg