Please fill this field
Piernicola PEDICINI Piernicola PEDICINI
Piernicola PEDICINI

skupina Zelených / Evropské svobodné aliance

Člen

Itálie - Independent (Itálie)

Datum narození : , Benevento

9. volební období Piernicola PEDICINI

Politické skupiny

  • 02-07-2019 / 08-12-2020 : Nezařazení poslanci
  • 09-12-2020 ... : skupina Zelených / Evropské svobodné aliance - Člen

Národní strany

  • 02-07-2019 / 02-12-2020 : Movimento 5 Stelle (Itálie)
  • 03-12-2020 ... : Independent (Itálie)

Poslanci

  • 02-07-2019 / 08-12-2020 : Hospodářský a měnový výbor
  • 02-07-2019 / 08-12-2020 : Delegace v Parlamentním výboru pro přidružení EU-Moldavsko
  • 02-07-2019 / 08-12-2020 : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest
  • 14-12-2020 ... : Hospodářský a měnový výbor
  • 14-12-2020 ... : Delegace v Parlamentním výboru pro přidružení EU-Moldavsko
  • 14-12-2020 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest

Náhradník

  • 02-07-2019 / 08-12-2020 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 10-09-2019 / 08-12-2020 : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 10-12-2020 ... : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 10-12-2020 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg