Vyplňte prosím toto pole
Jordi SOLÉ Jordi SOLÉ
Jordi SOLÉ

skupina Zelených / Evropské svobodné aliance

Člen

Španělsko - Esquerra Republicana de Catalunya (Španělsko)

Datum narození : , Caldes de Montbui

9. volební období Jordi SOLÉ

Politické skupiny

  • 23-07-2020 ... : skupina Zelených / Evropské svobodné aliance - Člen

Národní strany

  • 03-01-2020 ... : Esquerra Republicana de Catalunya (Španělsko)

Poslanci

  • 14-09-2020 ... : Výbor pro zahraniční věci
  • 14-09-2020 ... : Podvýbor pro lidská práva
  • 14-09-2020 ... : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií, včetně Smíšených parlamentních výborů EU-Maroko, EU-Tunisko a EU-Alžírsko
  • 14-09-2020 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří
  • 21-05-2021 ... : Delegace pro vztahy s Izraelem

Náhradník

  • 23-07-2020 ... : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 23-07-2020 ... : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg