Please fill this field
Javier AREITIO TOLEDO Javier AREITIO TOLEDO
Javier AREITIO TOLEDO
Španělsko

Datum narození : , Madrid

4. volební období Javier AREITIO TOLEDO

Politické skupiny

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku