Please fill this field
Sirkka-Liisa ANTTILA Sirkka-Liisa ANTTILA
Sirkka-Liisa ANTTILA
Finsko

Datum narození : , Marttila

4. volební období Sirkka-Liisa ANTTILA

Politické skupiny

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Členka

Národní strany

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finsko)

Poslanci

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradnice

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Lotyšskem
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Lotyšsko