Přístup k obsahu stránky (stiskněte „Enter“)
Přímý přístup k nabídce jazyků (stiskněte „Enter“)
Přímý přístup k menu vyhledávání (stiskněte „Enter“)
CS - čeština
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Zpravodajství
Témata
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Volby
Další internetové stránky
Další internetové stránky
Zpravodajství
Témata
Poslanci EP
O Parlamentu
Plenární zasedání
Výbory
Volby
Delegace
Multimedia Centre
Stránka předsedy
Generální sekretariát
Think tank
EP Newshub
Jsme tu pro vás
Návštěvy
Legislative train
Smlouvy a granty
Rejstřík
Portál veřejně přístupných dat
Kontaktní kanceláře
Poslanci EP
Evropský parlament
Vyhledávání
Vyhledávání
Vyplňte prosím toto pole
Evropský parlament
Vyhledávání
Menu
Úvodní stránka
Vyhledávání
Podrobné hledání
Hledat v jednacím sále
Hledat v tabulce
Úplný seznam
Noví / odcházející poslanci
Poslanci, kteří nastoupili
Poslanci, kteří odešli
Asistenti
Adresář
Vyhledávání schůzek poslanců EP
Etika a transparentnost
O pravidlech pro poslance
O meziskupinách
Podrobné hledání
Jméno
Politické skupiny
Všechny politické skupiny
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
skupina Renew Europe
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
skupina Evropských konzervativců a reformistů
skupina Identita a demokracie
Levice v Evropském parlamentu - GUE/NGL
Nezařazení poslanci
Země
Všechny země
Belgie
Bulharsko
Česko
Dánsko
Německo
Estonsko
Irsko
Řecko
Španělsko
Francie
Chorvatsko
Itálie
Kypr
Lotyšsko
Litva
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Nizozemsko
Rakousko
Polsko
Portugalsko
Rumunsko
Slovinsko
Slovensko
Finsko
Švédsko
Volební obvody
Všechny volební obvody
Politické orgány
Všechny orgány
Výbory
Delegace
Ostatní orgány
Výbory nebo delegace, v závislosti na předchozím poli
Vše
Vyhledávání
Vyhledávání
Nalezené výsledky: 52
Stáhnout ve formátu PDF
Stáhnout ve formátu XML
Magdalena ADAMOWICZ
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Independent
Marek Paweł BALT
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Nowa Lewica
Marek BELKA
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Nowa Lewica
Robert BIEDROŃ
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Nowa Lewica
Adam BIELAN
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof BREJZA
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Jerzy BUZEK
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
Ryszard CZARNECKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław DUDA
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Anna FOTYGA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz FRANKOWSKI
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Andrzej HALICKI
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Danuta Maria HÜBNER
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Patryk JAKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Adam JARUBAS
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Polskie Stronnictwo Ludowe
Krzysztof JURGIEL
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław KALINOWSKI
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Polskie Stronnictwo Ludowe
Włodzimierz KARPIŃSKI
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Independent
Karol KARSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Beata KEMPA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Suwerenna Polska
Izabela-Helena KLOC
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Łukasz KOHUT
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Nowa Lewica
Ewa KOPACZ
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Joanna KOPCIŃSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław KRASNODĘBSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta KRUK
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Ryszard Antoni LEGUTKO
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Janusz LEWANDOWSKI
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Bogusław LIBERADZKI
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Nowa Lewica
Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Beata MAZUREK
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Leszek MILLER
skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu
Polsko
Independent
Andżelika Anna MOŻDŻANOWSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Janina OCHOJSKA
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Independent
Jan OLBRYCHT
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Witold PAHL
poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Polsko
Platforma Obywatelska
Tomasz Piotr PORĘBA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta RAFALSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Rafał ROMANOWSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Bogdan RZOŃCA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Jacek SARYUSZ-WOLSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Sylwia SPUREK
skupina Zelených / Evropské svobodné aliance
Polsko
Independent
Beata SZYDŁO
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Dominik TARCZYŃSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Róża THUN UND HOHENSTEIN
skupina Renew Europe
Polsko
Polska 2050
Grzegorz TOBISZOWSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Jadwiga WIŚNIEWSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Anna ZALEWSKA
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość
Kosma ZŁOTOWSKI
skupina Evropských konzervativců a reformistů
Polsko
Prawo i Sprawiedliwość