Johan VAN OVERTVELDT Johan VAN OVERTVELDT
Johan VAN OVERTVELDT

Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών

Μέλος του προεδρείου

Βέλγιο - Nieuw-Vlaamse Alliantie (Βέλγιο)

Ημερομηνία γέννησης : , Mortsel

9η κοινοβουλευτική περίοδος Johan VAN OVERTVELDT

Πολιτικές ομάδες

  • 02-07-2019 ... : Ομάδα των Ευρωπαίων Συντηρητικών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος του προεδρείου

Εθνικά κόμματα

  • 02-07-2019 ... : Nieuw-Vlaamse Alliantie (Βέλγιο)

Πρόεδρος

  • 10-07-2019 ... : Επιτροπή Προϋπολογισμών

βουλευτές

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Επιτροπή Προϋπολογισμών
  • 02-07-2019 / 24-11-2019 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Οικονομικής και Νομισματικής Πολιτικής
  • 10-07-2019 ... : Διάσκεψη των Προέδρων των Επιτροπών

Αναπληρωτής

  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Μεταφορών και Τουρισμού
  • 14-09-2020 ... : Υποεπιτροπή Φορολογικών Θεμάτων

Επικοινωνία

Bruxelles

Strasbourg