Evin INCIR Evin INCIR
Evin INCIR

Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Μέλος

Σουηδία - Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Σουηδία)

Ημερομηνία γέννησης : , Diyarbakir

9η κοινοβουλευτική περίοδος Evin INCIR

Πολιτικές ομάδες

  • 02-07-2019 ... : Ομάδα της Προοδευτικής Συμμαχίας των Σοσιαλιστών και Δημοκρατών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο - Μέλος

Εθνικά κόμματα

  • 02-07-2019 ... : Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Σουηδία)

Αντιπρόεδρος

  • 26-09-2019 ... : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Παλαιστίνη

βουλευτές

  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών, Δικαιοσύνης και Εσωτερικών Υποθέσεων
  • 02-07-2019 ... : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Τουρκίας
  • 18-09-2019 / 25-09-2019 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Παλαιστίνη

Αναπληρώτρια

  • 02-07-2019 / 17-09-2019 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Παλαιστίνη
  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Ανάπτυξης
  • 02-07-2019 ... : Αντιπροσωπεία στην Κοινοβουλευτική Συνέλευση της Ένωσης για τη Μεσόγειο
  • 10-02-2020 ... : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων

Επικοινωνία

Bruxelles

Strasbourg