Jérôme RIVIÈRE Jérôme RIVIÈRE
Jérôme RIVIÈRE

Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας

Μέλος

Γαλλία - Rassemblement national (Γαλλία)

Ημερομηνία γέννησης : , SURESNES

9η κοινοβουλευτική περίοδος Jérôme RIVIÈRE

Πολιτικές ομάδες

  • 02-07-2019 ... : Ομάδα Ταυτότητας και Δημοκρατίας - Μέλος

Εθνικά κόμματα

  • 02-07-2019 ... : Rassemblement national (Γαλλία)

βουλευτές

  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων
  • 02-07-2019 ... : Υποεπιτροπή Ασφάλειας και Άμυνας
  • 02-07-2019 ... : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής
  • 10-02-2020 ... : Επιτροπή Βιομηχανίας, Έρευνας και Ενέργειας
  • 12-02-2020 ... : Αντιπροσωπεία στην Κοινοβουλευτική Συνέλευση Ίσης Εκπροσώπησης ΑΚΕ-ΕΕ

Αναπληρωτής

  • 02-07-2019 / 28-07-2019 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Κοινοβουλευτική Συνέλευση του ΝΑΤΟ
  • 02-07-2019 / 02-10-2019 : Επιτροπή Ανάπτυξης
  • 29-07-2019 / 11-02-2020 : Αντιπροσωπεία στην Κοινοβουλευτική Συνέλευση Ίσης Εκπροσώπησης ΑΚΕ-ΕΕ
  • 03-10-2019 / 09-02-2020 : Επιτροπή Βιομηχανίας, Έρευνας και Ενέργειας
  • 12-02-2021 ... : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων

Επικοινωνία

Bruxelles

Strasbourg