Sabrina PIGNEDOLI Sabrina PIGNEDOLI
Sabrina PIGNEDOLI

Μη Εγγεγραμμένοι

Ιταλία - Movimento 5 Stelle (Ιταλία)

Ημερομηνία γέννησης : , Castelnovo ne' Monti

9η κοινοβουλευτική περίοδος Sabrina PIGNEDOLI

Πολιτικές ομάδες

  • 02-07-2019 ... : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα

  • 02-07-2019 ... : Movimento 5 Stelle (Ιταλία)

βουλευτές

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων
  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 02-07-2019 ... : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις χώρες της Κεντρικής Αμερικής
  • 02-07-2019 ... : Αντιπροσωπεία στην Κοινοβουλευτική Συνέλευση ΕΕ - Λατινικής Αμερικής

Αναπληρώτρια

  • 02-07-2019 ... : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών, Δικαιοσύνης και Εσωτερικών Υποθέσεων
  • 10-02-2020 ... : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων
  • 14-09-2020 ... : Ειδική Επιτροπή για την τεχνητή νοημοσύνη στην ψηφιακή εποχή

Επικοινωνία

Bruxelles

Strasbourg