Please fill this field
Ivars IJABS Ivars IJABS
Ivars IJABS

Grupo Renew Europe

Miembro

Letonia - Attīstībai/Par! (Letonia)

Fecha de nacimiento : , Riga

Inicio Ivars IJABS

Vicepresidente

BECA
Comisión Especial sobre Lucha contra el Cáncer

Miembro

ITRE
Comisión de Industria, Investigación y Energía
D-US
Delegación para las Relaciones con los Estados Unidos

Suplente

ECON
Comisión de Asuntos Económicos y Monetarios
IMCO
Comisión de Mercado Interior y Protección del Consumidor
DAND
Delegación para las Relaciones con los Países de la Comunidad Andina
DASE
Delegación para las Relaciones con los Países del Sudeste Asiático y la Asociación de Naciones del Sudeste Asiático (ASEAN)
DLAT
Delegación en la Asamblea Parlamentaria Euro-Latinoamericana

Últimas actividades

Aplicación de la legislación de la Unión relativa a las aguas (B9-0401/2020) LV

17-12-2020
Explicaciones de voto por escrito

Ūdens kvalitātes regulējošie noteikumi nav pārskatīti jau 20 gadus. Jaunās direktīvas mērķis ir garantēt tīru krāna ūdeni visā Eiropas Savienībā, kā arī paredzēt plašāku ūdens pieejamību sabiedriskajās vietās.
“Right2Water” ir pirmā ES pilsoņu iniciatīva, kas pārtop tiesiskā regulējumā un paredz tīra dzeramā ūdens nodrošināšanu visiem ES iedzīvotājiem. Dzeramā ūdens direktīva nodrošinās ne tikai pilnīgāku pamattiesību ievērošanu, bet arī gluži praktiski samazinās piesārņojuma līmeni vidē mums apkārt.

OPINIÓN sobre el Nuevo Plan de Acción para la Economía Circular

05-12-2020 ITRE_AD(2020)653859 PE653.859v02-00 ITRE
Opiniones como ponente alternativo/a
Patrizia TOIA

Refuerzo de la libertad de los medios de comunicación: protección de los periodistas en Europa, discurso del odio, desinformación y papel de las plataformas (A9-0205/2020 - Magdalena Adamowicz) LV

25-11-2020
Explicaciones de voto por escrito

Mediju brīvība ir pamats mūsdienu demokrātiskajām iekārtām, tomēr atsevišķās ES dalībvalstīs varam ar bažām vērot centienus to graut. Lai aizsargātu ES vērtību fundamentālo pīlāru, Eiropas Parlaments rezolūcijā aicina pievērst īpašu uzmanību politiskajai ietekmei uz mediju brīvību, kā arī norāda uz nepieciešamību aizsargāt žurnālistus un valstiski ierobežot dezinformācijas izplatību informācijas telpā.
Es balsoju par šīs rezolūcijas pieņemšanu, lai uzdotu Eiropas Komisijai veikt regulāras pārbaudes valdību centienos iejaukties mediju brīvībā, kā arī turpināt darbu pie stingrāka regulējuma izstrādes, kas novērstu nepatiesas informācijas izplatību tiešsaistē.

Ivars IJABS
Ivars IJABS

En EP NEWSHUB

Everyone with a conscience, who believes in democracy should be outraged & demand #FreeNavalny immediately. https://t.co/Kov3c2ad59 

@Pabriks Vai cietumā - tā šobrīd izskatās

RT @GirtsS: Nē, Rubika kungs, lielākais vairums, kas atceras tos laikus, ir ļoti pateicīgi tiem, kas stāvēja uz barikādēm un nav vīlušies. Brīvības un atbildības ceļš nav bijis viegls, bet to nevar salīdzināt ar to bezjēdzīgumu un nolemtību kāda bija padomju savienībā. https://t.co/sfZc0l6y4i 

Contacto

Bruxelles

Strasbourg