Jonás FERNÁNDEZ Jonás FERNÁNDEZ
Jonás FERNÁNDEZ

Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis

Liige

Hispaania - Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Sünnikuupäev : , Oviedo

Üheksas koosseisu ametiaeg Jonás FERNÁNDEZ

Fraktsioonid

  • 02-07-2019 ... : Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed

  • 02-07-2019 ... : Majandus- ja rahanduskomisjon
  • 09-10-2019 ... : Delegatsioon ELi–Montenegro parlamentaarses stabiliseerimis- ja assotsieerimiskomitees

Asendusliige

  • 02-07-2019 / 23-09-2019 : Delegatsioon Jaapaniga suhtlemiseks
  • 02-07-2019 ... : Eelarvekomisjon
  • 24-09-2019 ... : Delegatsioon Hiina Rahvavabariigiga suhtlemiseks

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg