Vasco GARCIA Vasco GARCIA
Vasco GARCIA
Portugal

Sünnikuupäev : , Carcavelos (Lisboa)

Kolmas ametiaeg Vasco GARCIA

Fraktsioonid

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Social Democrata (Portugal)

Aseesimees

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Rootsi, Soome, Islandi ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee