Heinrich AIGNER Heinrich AIGNER
Heinrich AIGNER
Saksamaa

Sünnikuupäev : , Ebrach (Bayern)

Surmakuupäev :

Teine ametiaeg Heinrich AIGNER

Fraktsioonid

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Esimees

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Eelarvekontrolli komitee

Liikmed

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Eelarvete komitee