Geoffroy DIDIER Geoffroy DIDIER
Geoffroy DIDIER

Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon

Liige

Prantsusmaa - Les Républicains (Prantsusmaa)

Sünnikuupäev : , Boulogne-Billancourt

Üheksas koosseisu ametiaeg Geoffroy DIDIER

Fraktsioonid

  • 02-07-2019 ... : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 02-07-2019 ... : Les Républicains (Prantsusmaa)

Aseesimees

  • 23-09-2020 ... : Tehisintellekti digiajastul käsitlev erikomisjon

Liikmed

  • 02-07-2019 ... : Õiguskomisjon
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Ameerika Ühendriikidega suhtlemiseks
  • 14-09-2020 / 22-09-2020 : Tehisintellekti digiajastul käsitlev erikomisjon

Asendusliige

  • 02-07-2019 ... : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Üleaafrikalise Parlamendiga suhtlemiseks

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg