Evelyne GEBHARDT Evelyne GEBHARDT
Evelyne GEBHARDT

Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis

Liige

Saksamaa - Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Sünnikuupäev : , Montreuil-sous-Bois (France)

Neljas ametiaeg Evelyne GEBHARDT

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg