Antonio GRAZIANI Antonio GRAZIANI
Antonio GRAZIANI
Itaalia

Sünnikuupäev : , Camaiore (LU)

Surmakuupäev :

Neljas ametiaeg Antonio GRAZIANI

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Itaalia)

Liikmed

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 31-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 31-01-1997 / 30-04-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 10-07-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee