Adrian-Dragoş BENEA Adrian-Dragoş BENEA
Adrian-Dragoş BENEA

Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis

Liige

Rumeenia - Partidul Social Democrat (Rumeenia)

Sünnikuupäev : ,

Elulookirjeldus Adrian-Dragoş BENEA

Originaalversioon : RO


Elulookirjeldus   (avaldatava teabe eest vastutab ainuisikuliselt parlamendiliige)

Ajakohastatud: 06/08/2020

Haridus (kraadid ja diplomid)

  • 01/10/1996-01/07/1999 : kõrghariduskraad kaubanduse/turunduse erialal, Bacău ülikooli keele- ja kirjandus- ning loodusteaduste teaduskond

Poliitiline tegevus

Ametikohad riigi tasandi erakonnas või ametiühingus

  • 2013-... : erakonna PSD Bacău maakonna organisatsiooni esimees

Ametikohad kohaliku omavalitsuse organites

  • 20/06/2004-05/06/2016 : Bacău maakonna volikogu esimees
  • 18/06/2000-20/06/2004 : Bacău abilinnapea

Ametikohad riigi parlamendis

  • 11/12/2016-01/07/2019 : Rumeenia parlamendi (Senati) liige

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg