József SZÁJER József SZÁJER
József SZÁJER
Ungari

Sünnikuupäev : , Sopron

Viies ametiaeg József SZÁJER

Fraktsioonid

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Vaatleja
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Ungari)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Ungari)

Liikmed

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Kodanike vabaduste ja õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon

Vaatleja

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Kodanike vabaduste ja õiguste, justiits- ja siseasjade komisjon

all-activities

Täiskogu aruteludes osalemine

Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Euroopa põhiseaduslik leping

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(3)