Silva GOLDE Silva GOLDE
Silva GOLDE
Läti

Sünnikuupäev : , Liepāja

Viies ametiaeg Silva GOLDE

Fraktsioonid

  • 24-03-2004 / 30-04-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Vaatleja
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 24-03-2004 / 30-04-2004 : Tautas partija (Läti)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Tautas partija (Läti)

Liikmed

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Välisasjade, inimõiguste, ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika komisjon

Vaatleja

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Välisasjade, inimõiguste, ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika komisjon