Liam AYLWARD Liam AYLWARD
Liam AYLWARD
Iirimaa

Sünnikuupäev : , Kilkenny

Kuues ametiaeg Liam AYLWARD

Fraktsioonid

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Fraktsioon Liit Rahvusriikide Euroopa eest - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Aseesimees

  • 22-05-2007 / 04-02-2009 : Kliimamuutuste ajutine komisjon

Liikmed

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Keskkonna-, rahvatervise ja toiduohutuse komisjon
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegatsioon AKV-ELi parlamentaarses ühisassamblees
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Keskkonna-, rahvatervise ja toiduohutuse komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Keskkonna-, rahvatervise ja toiduohutuse komisjon
  • 10-05-2007 / 21-05-2007 : Kliimamuutuste ajutine komisjon

Asendusliige

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kalanduskomisjon
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatsioon Kagu-Aasia riikide ja Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsiooniga (ASEAN) suhtlemiseks
  • 19-01-2006 / 19-06-2007 : Equitable Life Assurance Society kriisi uurimiskomisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kalanduskomisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kalanduskomisjon
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatsioon Kagu-Aasia riikide ja Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsiooniga (ASEAN) suhtlemiseks

all-activities

Täiskogu aruteludes osalemine

Sõnavõtud täiskogul ja kirjalikud avaldused täiskogu arutelude teemal. Kodukorra artikkel 204 ja artikli 171 lõige 11

Raportid – raportöörina

Vastutav parlamendikomisjon nimetab raportööri, kes koostab raporti seadusandliku, eelarvealase või muid küsimusi käsitleva ettepaneku kohta. Raporti koostamisel võib raportöör konsulteerida valdkonna ekspertide ja sidusrühmadega. Raportöör vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variraportööridega läbirääkimiste pidamise eest. Komisjonis vastu võetud raporteid arutatakse ja hääletatakse täiskogul. Kodukorra artikkel 55

Raportöörina esitatud arvamus

Komisjonid võivad koostada vastutava komisjoni raporti kohta arvamuse, milles käsitletakse komisjoni vastutusalasse kuuluvaid küsimusi. Arvamuse koostaja vastutab ka kompromissmuudatusettepanekute koostamise ja variarvamuse koostajatega läbirääkimiste pidamise eest. Kodukorra artiklid 56 ja 57 ning VI lisa

ARVAMUS Biomassi ja biokütuste strateegia

18-09-2006 ENVI_AD(2006)374239 PE 374.239v02-00 ENVI
Liam AYLWARD

Resolutsiooni ettepanek(ud)

Parlamendiliige võib esitada individuaalse resolutsiooni ettepaneku ELi tegevusvaldkonda kuuluvas küsimuses. Ettepanek edastatakse läbivaatamiseks vastutavale komisjonile. Kodukorra artikkel 143

Parlamendiliikmete küsimused

Suuliselt vastatavaid küsimusi aruteluga võib esitada iga parlamendikomisjon, fraktsioon või vähemalt viis protsenti parlamendiliikmetest. Küsimused on suunatud teistele ELi institutsioonidele. Esimeeste konverents otsustab, kas ja mis järjekorras kanda küsimused täiskogu istungi lõplikku päevakorra projekti. Kodukorra artikkel 128

Child labour EN

02-04-2009 H-0228/2009 Komisjon

Suicide prevention EN

24-02-2009 H-0135/2009 Komisjon

Labelling for sheepmeat products EN

20-01-2009 H-0051/2009 Komisjon

Kohalolijate nimekiri

Käesolev kohalolijate nimekiri on väljavõte parlamendi 6. koosseisu ametiaja täiskogu istungite protokollidest. Seal sisalduv teave on esitatud üksnes teavitamise eesmärgil ja hõlmab parlamendiliikme ametiaega Euroopa Parlamendis. Need on toorandmed ega sisalda korrektsioone põhjusega puudumiste kohta haiguse, ema-/isapuhkuse, parlamendi delegatsiooni heakskiidetud tegevuses osalemise jne tõttu.