Paola GAIOTTI DE BIASE Paola GAIOTTI DE BIASE
Paola GAIOTTI DE BIASE
Itaalia

Sünnikuupäev : , Napoli

Esimene ametiaeg Paola GAIOTTI DE BIASE

Fraktsioonid

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 25-09-1979 / 20-01-1982 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Naiste olukorraga Euroopas tegelev uurimiskomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Jugoslaavia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon