Veuillez remplir ce champ
Viktor USPASKICH Viktor USPASKICH
Viktor USPASKICH

Grúpa Renew Europe

Comhalta

an Liotuáin - Darbo partija (an Liotuáin)

Dáta Breithe : , Vilnius

Baile Viktor USPASKICH

Comhalta

REGI
An Coiste um Fhorbairt Réigiúnach
DCAS
An Toscaireacht chun na gCoistí um Chomhar Parlaiminteach idir AE agus an Chasacstáin, idir AE agus an Chirgeastáin, idir AE agus an Úisbéiceastáin agus idir AE agus an Táidsíceastáin, agus don chaidreamh leis an Tuircméanastáin agus leis an Mongóil

Comhalta ionadaíoch

JURI
An Coiste um Ghnóthaí Dlíthiúla
DSCA
An Toscaireacht chun an Choiste Pharlaimintigh Comhpháirtíochta idir AE agus an Airméin, chun an Choiste um Chomhar Parlaiminteach idir AE agus an Asarbaiseáin agus chun an Choiste Pharlaimintigh Comhlachais idir AE agus an tSeoirsia
DEPA
An Toscaireacht chun Tionól Parlaiminteach Euronest

Gníomhaíochtaí is déanaí

26-03-2020
Written explanations of vote

. – Balsavau už, nes siūloma laikinai netaikyti ES taisyklės, pagal kurią oro linijos privalo vykdyti didžiąją dalį savo skrydžių, jeigu jos nenori kitąmet prarasti teisės į konkrečią vietą ir laiką lėktuvams oro uostuose. Tuščių lėktuvų skrydžiai itin kenkia aplinkai ir ekonomikai, todėl Europos Parlamentas siekia kuo greičiau juos laikinai sustabdyti. Kovo 10 d. Europos Komisija pasiūlė laikinai sustabdyti vadinamosios „pasinaudok arba prarasi“ taisyklės taikymą. Ji jau buvo laikinai sustabdyta po 2001 m. rugsėjo 11-osios įvykių, taip pat per Irako karą, 2003 m. SARS epidemiją ir 2009 m. pasaulinę ekonominę krizę.

26-03-2020
Written explanations of vote

. – Balsavau už, nes COVID-19 yra sunki visuomenės sveikatos ekstremali situacija mūsų piliečiams, visuomenėms ir ekonomikoms, užsikrėtusiems visose valstybėse narėse. Tai taip pat yra didelis ekonominis šokas ES, todėl reikia neatidėliotino atsako sušvelninti socialinį ir ekonominį COVID-19 poveiki: - užtikrinti būtiną aprūpinimą mūsų sveikatos sistemomis, išsaugant bendrosios rinkos ir vertės grandinių gamybos bei paskirstymo vientisumą; - Remti žmones, kad pajamoms ir darbo vietoms nebūtų daromas neproporcingas poveikis, ir išvengti nuolatinio šios krizės poveikio; - Remti firmas ir užtikrinti, kad mūsų finansų sektoriaus likvidumas galėtų ir toliau palaikyti ekonomiką - Ir leisti valstybėms narėms ryžtingai veikti koordinuotai, visiškai pasinaudojant mūsų valstybės pagalbos ir stabilumo bei augimo pakto sistemomis.

26-03-2020
Written explanations of vote

. – Balsavau už , nes Europos Komisija pasiūlė skirti 37 mlrd. eurų sanglaudos politikos lėšų kovai su koronaviruso krize. Numatoma šiemet panaikinti įpareigojimą valstybėms grąžinti nepanaudotas struktūrinių fondų lėšas.Valstybės galės jas nukreipti kovai su koronaviruso pandemijos padariniais, kartu pritraukdamos iki 29 mlrd. eurų papildomų struktūrinių fondų lėšų visoje ES. Komisija taip pat pasiūlė išplėsti Europos solidarumo fondo apimtį, kad jo lėšas būtų galima skirti ir visuomenės sveikatos krizėms įveikti.

Teagmháil

Bruxelles

Strasbourg

Seoladh poist

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Willy Brandt 06M031
    1047 Brussels