Please fill this field
Gianfranco AMENDOLA Gianfranco AMENDOLA
Gianfranco AMENDOLA
Italija

Datum rođenja : , Roma

3. parlamentarni saziv Gianfranco AMENDOLA

Klubovi zastupnika

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Italija)

Potpredsjednik

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača

Zastupnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a i Republikom Korejom (AIPO)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom

Zamjenik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 31-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom