Please fill this field
Marino BALDINI Marino BALDINI
Marino BALDINI
Hrvatska

Datum rođenja : , Poreč

7. parlamentarni saziv Marino BALDINI

Klubovi zastupnika

  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Socijaldemokratska partija Hrvatske (Hrvatska)

Zastupnik

  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 09-10-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zamjenik

  • 06-09-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose s Albanijom, Bosnom i Hercegovinom, Srbijom, Crnom Gorom i Kosovom
  • 11-09-2013 / 30-06-2014 : Odbor za ustavna pitanja
  • 16-09-2013 / 30-06-2014 : Odbor za predstavke

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Izjave

Originalna potpisana i datirana izjava čuva se u pismohrani Europskog parlamenta.