Please fill this field
Siegbert ALBER Siegbert ALBER
Siegbert ALBER
Njemačka

Datum rođenja : , Hechingen (Hohenzollern)

3. parlamentarni saziv Siegbert ALBER

Klubovi zastupnika

  • 25-07-1989 / 21-01-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 22-01-1992 / 13-07-1993 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 14-07-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Predsjednik

  • 28-06-1993 / 18-07-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Potpredsjednik

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Europski parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa Savezom Sovjetskih Socijalističkih Republika
  • 18-02-1991 / 22-02-1991 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 18-12-1992 / 28-06-1993 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)

Zamjenik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 19-01-1990 / 18-02-1991 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)