Veuillez remplir ce champ
Gérard DEPREZ Gérard DEPREZ
Gérard DEPREZ
Belgija

Datum rođenja : , Noville-Bastogne

2. parlamentarni saziv Gérard DEPREZ

Klubovi zastupnika

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Parti social-chrétien (Parti populaire européen) (Belgija)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Parti social-chrétien (Belgija)

Zastupnik

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 10-10-1988 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune
  • 11-10-1988 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor