Veuillez remplir ce champ
Gérard DEPREZ Gérard DEPREZ
Gérard DEPREZ
Belgija

Datum rođenja : , Noville-Bastogne

4. parlamentarni saziv Gérard DEPREZ

Klubovi zastupnika

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti social-chrétien (Belgija)

Potpredsjednik

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske

Zastupnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 30-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Turske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove

Zamjenik

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja