Please fill this field
Bernd LANGE Bernd LANGE
Bernd LANGE

Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu

Potpredsjednik

Njemačka - Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Datum rođenja : , Oldenburg

4. parlamentarni saziv Bernd LANGE

Klubovi zastupnika

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku

Zastupnik

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Odbor za proračunski nadzor
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom

Zamjenik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg