Please fill this field
Milan LINZER Milan LINZER
Milan LINZER
Austrija

Datum rođenja : , Oberpullendorf

4. parlamentarni saziv Milan LINZER

Klubovi zastupnika

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Österreichische Volkspartei (Austrija)

Zastupnik

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske

Zamjenik

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku