Please fill this field
Jason AZZOPARDI Jason AZZOPARDI
Jason AZZOPARDI
Malta

Datum rođenja : , Pietà

5. parlamentarni saziv Jason AZZOPARDI

Klubovi zastupnika

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Zastupnik

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za ribarstvo
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za regionalnu politiku, promet i turizam

Promatrač

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Odbor za ribarstvo
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Odbor za regionalnu politiku, promet i turizam

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika