Please fill this field
Lívia JÁRÓKA Lívia JÁRÓKA
Lívia JÁRÓKA

Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati)

Članica

Mađarska - Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Mađarska)

Datum rođenja : , Tata

9. parlamentarni saziv Lívia JÁRÓKA

Klubovi zastupnika

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Članica

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Mađarska)

Potpredsjednica

  • 02-07-2019 ... : Europski parlament

Zastupnik

  • 02-07-2019 ... : Predsjedništvo Parlamenta
  • 02-07-2019 ... : Odbor za prava žena i rodnu ravnopravnost
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s Panafričkim parlamentom
  • 11-02-2020 ... : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove

Zamjenica

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 14-09-2020 ... : Posebni odbor za borbu protiv raka

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg