Please fill this field
Nedzhmi ALI Nedzhmi ALI
Nedzhmi ALI
Bugarska

Datum rođenja : , Ustren, Djebel

6. parlamentarni saziv Nedzhmi ALI

Klubovi zastupnika

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Promatrač
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Član

Nacionalne stranke

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Movement for Rights and Freedoms (Bugarska)
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Movement for Rights and Freedoms (Bugarska)

Zastupnik

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 28-03-2007 / 05-06-2007 : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije

Zamjenik

  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Odbor za okoliš, javno zdravstvo i sigurnost hrane

Promatrač

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

all-activities

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Popis nazočnih

Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.