Please fill this field
Alin Lucian ANTOCHI Alin Lucian ANTOCHI
Alin Lucian ANTOCHI
Rumunjska

Datum rođenja : , Roman

6. parlamentarni saziv Alin Lucian ANTOCHI

Klubovi zastupnika

  • 21-01-2009 / 13-07-2009 : Klub socijalista u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 21-01-2009 / 13-07-2009 : Partidul Social Democrat (Rumunjska)

Potpredsjednik

  • 11-02-2009 / 13-07-2009 : Odbor za pravna pitanja

Zastupnik

  • 05-02-2009 / 10-02-2009 : Odbor za pravna pitanja
  • 05-02-2009 / 13-07-2009 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju između EU-a i Moldove

Zamjenik

  • 03-02-2009 / 13-07-2009 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 03-02-2009 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem

all-activities

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih

Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.