Please fill this field
Caterina CHINNICI Caterina CHINNICI
Caterina CHINNICI

Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport

Tag

Olaszország - Partito Democratico (Olaszország)

Születési idő : , Palermo

Önéletrajz Caterina CHINNICI

Eredeti változat : IT


Önéletrajz   (A közzétett információkért kizárólag a képviselőnő felel)

Frissítve: 02/03/2015

Iskolai végzettség (képesítések és oklevelek)

  • 1971-1976 : egyetem, egyéb (egyetemi szint): jog

Szakmai pályafutás

  • 1979-2014 : bíró (közszolgálat / államigazgatás (egyéb területek))
  • 19/07/2012-10/04/2014 : a kiskorúakkal foglalkozó igazságügyi részleg vezetője (közszolgálat / államigazgatás (egyéb területek))
  • 09/1995-05/2009 : a kiskorúak védelmével megbízott államügyész (közszolgálat / államigazgatás (egyéb területek))

Politikai pályafutás

Regionális kormányzati szerveknél betöltött tisztségek

  • 06/2009-12/2009 : regionális családügyi referens - szociálpolitika
  • 01/2010-07/2012 : helyi önkormányzati referens és köztisztviselő

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg