Please fill this field
Karin KARLSBRO Karin KARLSBRO
Karin KARLSBRO

Renew Europe képviselőcsoport

Tag

Svédország - Liberalerna (Svédország)

Születési idő : , Roslags-Bro

9. parlamenti ciklus Karin KARLSBRO

Képviselőcsoportok

  • 02-07-2019 ... : Renew Europe képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 02-07-2019 ... : Liberalerna (Svédország)

Alelnök

  • 26-09-2019 ... : A Belarusszal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Képviselok

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : A Belarusszal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 02-07-2019 ... : Nemzetközi Kereskedelmi Bizottság
  • 02-07-2019 ... : Az Euronest Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 10-03-2020 ... : Emberi Jogi Albizottság
  • 20-01-2021 ... : Környezetvédelmi, Közegészségügyi és Élelmiszer-biztonsági Bizottság

Póttag

  • 02-07-2019 / 19-01-2021 : Környezetvédelmi, Közegészségügyi és Élelmiszer-biztonsági Bizottság
  • 02-07-2019 ... : Az EU–Ukrajna Parlamenti Társulási Bizottságba delegált küldöttség

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg