Please fill this field
Sheila RITCHIE Sheila RITCHIE
Sheila RITCHIE
Egyesült Királyság

Születési idő : , Perth

9. parlamenti ciklus Sheila RITCHIE

Képviselőcsoportok

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Renew Europe képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Liberal Democrats (Egyesült Királyság)

Képviselok

  • 02-07-2019 / 28-01-2020 : Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Költségvetési Ellenőrző Bizottság
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Az AKCS–EU Közös Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség

Póttag

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Gazdasági és Monetáris Bizottság
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Az EU–Törökország Parlamenti Vegyes Bizottságba delegált küldöttség
  • 29-01-2020 / 31-01-2020 : Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság

Fő parlamenti tevékenységek

Egyéb parlamenti tevékenységek

Írásban megvála-szolandó kérdések

A képviselők meghatározott számú írásbeli választ igénylő kérdést nyújthatnak be az Európai Tanács elnökének, a Tanácsnak, a Bizottságnak és a Bizottság alelnökének/az Unió főképviselőjének. 138. cikk, III. melléklet

Nyilatkozatok

Az Európai Parlament által archivált eredeti, aláírt és keltezéssel ellátott nyilatkozat.